Nietypowe fakty z życia konferansjera

1. Choć pracuję w radiu i TV, nie zawsze radzę sobie z obsługą własnego smartfona.

 

 

2. Choć tego nie zakładałem, poprowadziłem jedno wesele. Na pierwszy telefon z agencji eventowej w tej sprawie odpowiedziałem: „Ale przecież ja nie mam żadnego doświadczenia weselnego”. Na co organizatorka rezolutnie odpowiedziała: „Ależ panie Macieju, to żaden problem. Najważniejsze, że umie pan się zachować na scenie, a do tego zna pan polski, angielski i niemiecki”. Jak się okazało, trudno było znaleźć klasycznego „wodzireja”, który łączyłby te strefy językowe.

 

 

3. Mam swoją whisky! Dzięki przyjaciołom, przy jednej z ostatnich okazji otrzymałem tę wyjątkową (i wyjątkowo dobrą) butelkę magicznego trunku. Twórcy zastrzegają anonimowość, bo wyprodukowali bez koncesji.

 

 

4. Rozpoznaję więcej kolorów niż przeciętny mężczyzna. A w każdym razie, dzięki lepiej ode mnie poinformowanym, jestem na bieżąco z tym, co w modzie piszczy.

Facebook

Wczytując post, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Facebook.
Dowiedz się więcej

Wczytaj post

5. Choć na co dzień nie gotuję wykwintnych posiłków, mam dobre inspiracje.

Facebook

Wczytując post, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Facebook.
Dowiedz się więcej

Wczytaj post

W 2017 roku spotkałem zarówno Pascala Brodnickiego, jak i Charlesa Daigneault. Mieli dla mnie dużo cierpliwości! Obaj od urodzenia posługują się francuskim, zatem: merci beaucaup!

Kautz
Teraz napiszę coś o sobie. Lubię być z ludźmi – ale nie lubię, gdy atmosfera jest napięta. Dlatego nauczyłem się skracać dystans i sprawiać, by było znośnie. Czasem jest wręcz sympatycznie. Do tego stopnia, że prowadzę największe konferencje i panele dyskusyjne w Polsce, no i coraz częściej za granicą.

Moje specjalności to technologia, środowisko i biznes. Jestem też radcą prawnym (ale to dłuższa historia na kiedy indziej). Stworzyłem dziesiątki programów radia i TV, w tym talk-show po angielsku. Studiowałem na Appalachian State University w Północnej Karolinie. No i kocham Stany Zjednoczone.

zobacz następny wpis

Zapraszam Cię do świata angażujących wydarzeń

Dzięki mojemu newsletterowi podniesiesz poprzeczkę swoich eventów.