Konferencja „XV PMI Poland Chapter International Congress”

Nazwa wydarzenia
Od wielu lat współpracuję ze środowiskiem zarządzających projektami. W 2018 roku z tą grupą ambitnych ludzi, często pracujących dla korporacji, spotkałem się w Poznaniu: Uczestnicy konferencji trzech mężczyzn ścianka event kulisy hotel spotkanie garnitury Nie podejrzewałem wtedy, że nasze kolejne spotkanie obejdzie się bez choćby jednego podania ręki. Pod koniec 2020 roku bowiem zobaczyliśmy się wszyscy w przestrzeni wirtualnej. Przez cztery dni, wieczorami, odbywał się kongres z udziałem 300 uczestników. Dzięki wykorzystaniu Hopin’a mogliśmy się nie tylko widzieć i słyszeć, ale też debatować. Jako prowadzący wykorzystywałem platformę do animowania dyskusji (często odnosiłem się do wpisów podczas kolejnych zapowiedzi), ale też odpowiadałem za cały przebieg wydarzeń na głównej scenie. A jak przygotowywaliśmy całe wydarzenie? O tym chwilę po jego zakończeniu rozmawiałem z Tomaszem Grochowskim, prezesem PMI Chapter Poland: Na wirtualnej scenie wystąpili Zuzanna Skalska, Bartek Rycharski, Mark Lines, Millie Taing, Maria Parysz i wielu innych. Całość prowadziłem raz po angielsku, a raz po polsku, w zależności od prelegenta.
Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Katarzyna Kramarczyk-strehl
Katarzyna Kramarczyk-strehlUczestniczka, Project Manager, iTTi
Czytaj więcej
Maciej — gratulacje za poprowadzenie, a przede wszystkim za przygotowanie się do poprowadzenia XV Kongresu PMI. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak szybko byłeś w stanie zaadaptować się do kontekstu prezentacji prelegentów. A osobiście dziękuję za wnikliwe pytania do nich, szczególnie za te do Grety Blash.
Paweł Bochnowski
Paweł BochnowskiPrelegent, Business Reporting Solutions
Czytaj więcej
Dziękuję za poprowadzenie tegorocznego Kongresu PMI i miłą rozmowę. Mam nadzieję, że wszystko przebiegło po Twojej myśli. Jednak jeśli nawet nie do końca, to jako występujący tego nie zauważyłem. Zrobiłeś kawał dobrej roboty i chcę zwyczajnie... pogratulować!
Adelia Sharipova
Adelia SharipovaUczestniczka, Senior Financial Specialist at PwC
Czytaj więcej
Great performance on PMI Congress! Thanks for creating a great atmosphere.
Anna Krasowska
Anna KrasowskaUczestniczka, Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji w Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin
Czytaj więcej
Gratuluję poprowadzenia 15 Międzynarodowego Kongresu PMI PC. To jeden z najlepiej poprowadzonych eventów jakie widziałam.
Miejsce wydarzenia
Platforma Hopin
icons/ui/marker
Klient wydarzenia
PMI Poland Chapter
icons/ui/heart
Data wydarzenia
23.11.2020
- 26.11.2020
icons/ui/calendar
Kategoria wydarzenia
Język angielski, Konferencja, Online