Konferencja „I love marketing & business” (edycja 2020)

Nazwa wydarzenia

To już dziewiąta edycja największego wydarzenia marketingowego w Polsce. W tym roku najpierw musieliśmy odwołać marcową edycję, bo przypadła na sam początek związanego z epidemią lockdownu.

Planowaliśmy więc, że edycja jesienna odbyć się musi. Choć przy ograniczonej publice (zajętych miało być tylko 25% miejsc na sali kinowej) i z dodatkowymi obostrzeniami (jak np. dezynfekcja siedzisk w Multikinie w każdej z przerw), to jednak z pełnym zachowaniem wyróżników wydarzenia znanego pod hasztagiem #ilovemkt. W czwartek, 15 października, rząd poinformował, że Warszawa (i kilkanaście innych miast) zostanie objętych czerwoną strefą. Od tego momentu wiedzieliśmy, że posiadacze biletów zobaczą nas tylko w swoich biurach i domach – w formie transmisji.

Nasze zaskoczenie było spore, gdy w niedzielę, 18 października, na 2 dni przed startem konferencji, okazało się, że rząd przez pomyłkę zakazał w strefie czerwonej… również organizacji wydarzeń online. W ciągu mniej niż 48 godzin przeprowadziliśmy cały sprzęt i wszystkich zaangażowanych wykonawców do Multikina w Pruszkowie, który był wówczas w strefie żółtej. Jednak nasze wysiłki opłaciły się i blisko 100 prelegentów zaprezentowało się oglądającej nas przez internet publiczności.

Kliknij przycisk, aby wczytać zawartość z www.linkedin.com.

Wczytaj zawartość

Facebook

Wczytując post, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Facebook.
Dowiedz się więcej

Wczytaj post

Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Paulina Maslich
Paulina MaslichPrelegentka, DOTWAY
Czytaj więcej
O Macieju w 4 słowach? Mistrzowski profesjonalizm na luzie! Buduje świetne relacje, a osobom debiutującym na scenie pozwala poczuć się jak u siebie.
Miejsce wydarzenia
Multikino Pruszków
icons/ui/marker
Klient wydarzenia
sprawny.marketing
icons/ui/heart
Data wydarzenia
20.10.2020
- 23.10.2020
icons/ui/calendar
Kategoria wydarzenia
Konferencja, Online