Gala rozdania nagród „Inicjatory”

Nazwa wydarzenia

W dobie wszechobecnych social media coraz więcej jest osób w pełni świadomych swojego wizerunku, umiejętnie go kreujących. Niemała jest jednak grupa ludzi, którzy – choć nieporównywalnie bardziej zasługują na zauważenie – często pozostają w cieniu. Nawet zapytani o zaangażowanie w pracę na rzecz potrzebujących, zżymają się, że to przecież nic wielkiego.

Tak właśnie na wiadomość o nominacji do konkursu „Inicjatory 2019” zareagowało wielu społeczników. Jako konferansjer tej gali online ogromnie się cieszyłem, że mogliśmy docenić cichych bohaterów dnia codziennego. Był to niezwykły wieczór, podczas którego:

  • eksplorowałem nieznane zakątki Sceny na Piętrze
  • ogłosiłem zwycięzców, pędząc na rowerze (niezupełnie stacjonarnym)
  • współpracowałem scenicznie z tłumaczką migową.

I tej ostatniej kwestii chciałbym poświęcić najwięcej uwagi. Prowadząc wydarzenia, dbam o osoby pracujące zwykle za kulisami. Te, których praca często nie jest na pierwszym planie. Jako konferansjer gali produkowanej dla Miasta Poznań, już na samym początku opowiedziałem o pracy pani Euniki Lech – tłumacza migowego. Wyjaśniłem też, dlatego z uwagi na jej pracę w niektórych momentach moje zapowiedzi będą szczególne.

Całą galę można obejrzeć tutaj.

Zdjęcia: Piotr Maciantowicz.

Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Piotr Maciantowicz
Piotr MaciantowiczOrganizator, Estrada Poznańska
Czytaj więcej
Dobrą cechą Macieja jest potrzeba drążenia tematu i zdobycia informacji na temat danego zagadnienia, co urozmaica prezentowane przez niego treści i dodaje im “ludzkiego” wymiaru. Klient był bardzo zadowolony, podobała im się bardzo cała koncepcja, a co najważniejsze - efekt finalny.
Do tego stopnia, że zostaliśmy poproszeni o współpracę przy kolejnym projekcie. Na dobry odbiór wpłynął prowadzący - klient podkreślał luz i profesjonalizm.
Miejsce wydarzenia
Scena na Piętrze, Poznań
icons/ui/marker
Klient wydarzenia
Miasto Poznań
icons/ui/heart
Data wydarzenia
30.10.2020
icons/ui/calendar
Kategoria wydarzenia
Gala, Online, Wręczenie nagród