Bal charytatywny Inicjatywy Firm Rodzinnych

Nazwa wydarzenia

Tego wieczoru jednym z gości Inicjatywy Firm Rodzinnych był Wojciech Herra, znany mówca motywacyjny światów biznesu i sportu. Znał mnie już z wydarzeń „I love marketing” oraz „Hotel Marketing Conference”, na których spotykaliśmy się na scenie, ale najmocniej poznał mnie właśnie przy okazji Balu Charytatywnego U-RODZINY. Tak opisał moje prowadzenie tego wydarzenia:

Prowadzenie licytacji jest największą próbą dla konferansjera. Szczególnie licytacji w gronie ludzi zamożnych. Z jednej strony należy pobudzać rywalizację i grać na bardzo cienkiej stronie „potrzeby pokazania się”, a z drugiej strony bardzo łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku i zamienić licytację w wymuszanie, lub co gorsza „wjeżdżanie na ambicję”.

To w jaki sposób Maciej zarządzał publicznością i portfelami sprawiało, że siedziałem z rozdziawioną buzią myśląc „ale mistrz – jak on to robi?”

To, co można zrobić, by z sukcesem poprowadzić licytację lub aukcję, opisałem w moim artykule.

„Jak on to robi?”. Na tak postawione przez Wojciecha pytanie odpowiedziałem w jego programie internetowym „Herra On Air”. Możesz go posłuchać tutaj jako podcastu,  a obejrzeć poniżej:

Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Wojciech Herra
Wojciech HerraZawodowy mówca motywacyjny
Czytaj więcej
Maciej to jeden z największych profesjonalistów jakiego w życiu poznałem. Jestem dumny i szczęśliwy za każdym razem, gdy spotykamy się na jednej scenie.
Miejsce wydarzenia
Hotel Victoria, Warszawa
icons/ui/marker
Klient wydarzenia
Inicjatywa Firm Rodzinnych
icons/ui/heart
Data wydarzenia
25.10.2019
icons/ui/calendar
Kategoria wydarzenia
Gala, Licytacja